Informacje dla sprzedających

2019-05-15

Antykwariat Suszek Books kupuje książki na terenie Katowic oraz Krakowa. Interesują nas zarówno księgozbiory małe (do 100 książek) jak i  średnie (od 100 do 1000 tytułów) oraz duże (od 1000 tytułów) . Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie. Wyceniamy książki na miejscu. Staramy się aby nasza oferta była satysfakcjonująca dla obu stron. Kupujemy pojedyncze egzemplarze lub całe księgozbiory.

Najbardziej interesuje nas szeroko pojęta humanistyka, sztuka i rzemiosło, literatura piękna, poezja, filozofia i ezoteryka oraz książki fachowe i regionalia w tym w szczególności cracoviana i silesiana.

Jeśli książki są w  Krakowie i okolicach lub na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, gwarantujemy dojazd do klienta. Jeśli oferta dotyczy innych miast Polski np. Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Poznania czy Trójmiasta, niezbędne jest wcześniejsze oszacowanie księgozbioru. W przypadku małych i średnich księgozbiorów sprzedających prosimy o sporządzenie listy pozycji ( autor, tytuł, rok wydania) lub zdjęć książek i przesłanie ich na nasz adres mailowy.

Nie skupujemy podręczników szkolnych.

Nie wyceniamy książek przez telefon.

Po książki dojeżdżamy bezpłatnie.

Specjalnie dla osób które chciałyby zinwentaryzować swój księgozbiór oraz go wycenić wprowadziliśmy taką usługę. Szczegóły tutaj.

Brak komentarzy